بازاریابی تلفنی

ترفند یک انگلیسی برای کسب درآمد از تماسهای بازاریابی تلفنی

یک انگلیسی که از تماس های بازاریابی تلفنی کلافه شده بود به ابتکاری برای کسب درآمد دست زد.
لوموند نوشت: لی بومونت که در سال ۲۰۱۱ هدف تماسهای تلفنی بازاریابهای شرکتهای بیمه قرار گرفته بود تصمیم گرفت از طریق تماسهای تلفنی آنان درآمد کسب کند.
به نقل از واحد مرکزی خبر, لی بومونت با پرداخت ۱۰ پوند خط تلفن خصوصی پولی خود را که مالیات اضافه هم شامل آن می شد باز کرد. در هر تماس با شماره منزل وی برای هر دقیقه مکالمه مبلغ ۱۰ پنس از تماس گیرنده دریافت می شد. که ۷ پنس آن معادل ۰/۸۰ یورو به طور مستقیم به جیب او می رفت. او می گوید از آن زمان به بعد از این کار حدود ۳۰۰ پوند معادل ۳۵۲ یورو عایدش شده است. اکنون او برای افزایش درآمد اضافی خود به گونه ای برنامه ریزی می کند که شرکتهای بیشتری با او تماس بگیرند. این ترفند سودآور موجب شده که لی بومونت که در خانه کار می کند ترتیبی دهد که مکالمات تلفنی او بیشتر طول بکشد. با این حال وی این هزینه را بر نزدیکان و دوستان خود تحمیل نکرده است و شماره ای شخصی برای ارتباط با آنان در نظر گرفته است. شرکتها اغلب از او می پرسند که چرا چنین شماره ای دارد و او هم در پاسخ می گوید: «چون در حالیکه مشغول تماشای برنامه مورد علاقه ام هستم بانکها با من تماس می گیرند تا پیشنهاد خرید بیمه ارائه کنند و در هر دقیقه ۱۰ پنس برای این کار می پردازند» .
ایده او می تواند الهام بخش دیگر انگلیسی ها هم بشود. بر اساس مطالعه ای که از انجمن مشاوره شهروند منتشر کرد دو سوم پاسخ دهندگان این تحقیق تماس تلفنی، ایمیل، پیامک های متنی یا هرزنامه هایی را در زمینه تبلیغات فروش بیمه های سوء استفاده کننده دریافت می کنند.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید